KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17515181

nr 1751 5181

Cecil Valeur. Signerad, daterad -56, fiskare. Olja på pannå, 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 77x56

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 16 december 2025
kl 03:54:43